Spotkania firmowe

Poza szkoleniami i konferencjami zapraszamy do organizacji wszelkiego typu spotkań firmowych. Jubileusz firmy, Spotkanie z kontrahentami lub inwestorami, Formalne i mniej formalne spotkania zarządu lub  pracowników. Jesteśmy bardzo otwarci i elastyczni na wszelkie propozycje Naszych Gości. Menu oraz całą dodatkowa oprawę spotkania chętnie dostosujemy do oczekiwań i postaramy się sprostać wszystkim wymaganiom.

Chętnie udostępnimy miejsce oraz podzielimy się zapleczem w celu przeprowadzenia przez Państwa rozmów kwalifikacyjnych lub rekrutacji nowych pracowników.

Wigilie firmowe

Myślicie Państwo o zorganizowaniu wyjątkowego przyjęcia świątecznego, które na długo pozostanie w pamięci Waszych Gości? Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty świątecznej.

Możemy zaproponować Państwu przyjęcie o charakterze typowo wigilijnej, spokojnej kolacji, z kolędami w tle, z tradycyjnym łamaniem się opłatkiem i życzeniami. Oprócz części oficjalnej, możemy zapewnić także wieczorną rozrywkę, utrzymaną w wybranej przez Państwa konwencji. Wyjątkowy charakter i wnętrza naszej restauracji  sprzyjają integracji i zabawie. Propozycje menu serwowanego w różnej formie w zależności od Państwa życzeń oraz oferta programów artystycznych stworzą niezapomniany bożonarodzeniowy nastrój, a Goście jeszcze długo będą mile wspominać wspólnie spędzony wieczór.

Klimatyczne wnętrze oraz dekoracja stołów dodatkowo podkreśli charakter spotkania oraz nada niepowtarzalnego, świątecznego nastroju, który udzieli się zaproszonym Gościom. 

Zajączkowo 18, 76-251 Kobylnica tel. 59 722 08 68, e-mail: recepcja@golfzajazd.com.pl
Partnerzy:

djmaro.gif

wykonanie: strony internetowe słupsk