Konferencje / Szkolenia

Konferencje i szkolenia to nie tylko nauka. Istotnym elementem organizacji takich wydarzeń jest wybór dobrego miejsca. W wyjątkowym otoczeniu pola golfowego organizujemy pobyty konferencyjne, sympozja, kongresy, wystawy promocyjne. Położenie ośrodka, komfort pokoi, profesjonalizm i miła obsługa oraz doskonała kuchnia – tego nie może zabraknąć w czasie pobytu na spotkaniu firmowym. Golf Zajazd to  jedyny w swoim rodzaju obiekt, położony z dala od zgiełku miast, jest idealnym miejscem dla organizacji spotkań. Gościnny klimat, który zapewnia obsługa, wysoki standard pokoi oraz wykwintna kuchnia nie zawiodą nikogo! Rozumiemy, jakie znaczenia dla Państwa ma komfort pobytu uczestników, dlatego dbamy o wszystkie szczegóły.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę konferencyjno-szkoleniową wyposażoną w wyposażoną w ekran projekcyjny, tablicę flipchart oraz rzutnik.

W celu zarezerwowania sali lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerami 59 722 08 68 lub 530 747 922 lub mailem recepcja@golfzajazd.com.pl.

Zajączkowo 18, 76-251 Kobylnica tel. 59 722 08 68, e-mail: recepcja@golfzajazd.com.pl
Partnerzy:

djmaro.gif

wykonanie: strony internetowe słupsk