Spotkania integracyjne

Golf Zajazd to idealne miejsce na organizację spotkania integracyjnego dla Państwa pracowników. Spotkanie może mieć formę wielodaniowego posiłku w połączeniu z grą w golfa i wieczorną zabawą z DJem.

Inną formą może być wieczór tematyczny gdzie muzyka i odpowiednie stroje odpowiadać będą danej tematyce np. lata PRL, Dziki Zachód itp. 

Spotkanie może mieć również typowy charakter grilla lub ogniska  w otoczeniu pięknego pola golfowego.

Golf to idealne uzupełnienie szkolenia lub spotkania firmowego !

Spotkanie integracyjne lub impreza firmowa nabierze wyjątkowości i oryginalnego, niepowtarzalnego charakteru poprzez urozmaicenie jej grą w golfa. Nauka gry w golfa może być tu traktowana jako “ przerywnik” bądź jako doskonały relaks po dniu pełnym intelektualnego wysiłku

Pod okiem wykwalifikowanego trenera uczestnicy mogą poznać podstawowe zasady i techniki gry, spróbować swoich sił na strzelnicy golfowej. W celu dodania do spotkania elementu rywalizacji polecamy zorganizowanie kilku konkursów (np. na najdalszy lub najbardziej precyzyjne odbicie piłki) lub mini turnieju na akademii.

Będzie to atrakcja, która na długo pozostanie w pamięci uczestników i pozwoli za spróbowanie sił w sporcie powszechnie pojmowanym jako elitarny. 

 

 

W celu rezerwacji lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerami 59 722 08 68 lub 530 747 922 lub mailem recepcja@golfzajazd.com.pl.

Zajączkowo 18, 76-251 Kobylnica tel. 59 722 08 68, e-mail: recepcja@golfzajazd.com.pl
Partnerzy:

djmaro.gif

wykonanie: strony internetowe słupsk